Saunalar ve Buhar Odaları  
Saunalar ve Buhar Odaları

Qualitasspa | Saunalar ve Buhar Odaları

Sauna kültürüne ait farklı seçeneklerin keyfini

Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center' da yaşayabilirsiniz.

Dakikalar içinde stres ve yorgunluğunuz azalacak, zararlı toksinlerden kurtulup pürüzsüz bir cilde sahip olurken hastalıklara karşı direnciniz artacak.

Klasik Sauna

Sauna müdavimleri için 80 - 85 derecede klasik sauna keyfi.

Işıklı ve Tuz Duvarlı Sauna

90 derecelik klasik saunanın dizaynında Himalaya dağlarının eteklerinden çıkarılmış özel kaya tuzu kullanılmıştır.
Bu alanda sürekli renk değiştiren aydınlatmaların sağladığı kromoterapi  özelliği sayesinde hem zihnen hem de bedenen günün tüm yorgunluğunu geride bırakabilirsiniz.

Buharlı Sauna

Klasik saunaya göre daha düşük olan 70 derecelik ısısı ile yüksek sıcaklık ve kuru havadan rahatsız olan konuklara sunulan ikinci bir alternatif olma özelliğini taşımaktadır.

Kadın Sauna ve Buhar Odası

SPA Kadın soyunma odasında kadın misafirlerimizin hizmetine  özel olarak sunulan sauna ve buhar odasında stresten arınabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Buhar Banyosu

Buhar banyosu odasında 45 derece olan ısı ve buharın bileşimi kan dolaşımını arttırarak gergin kasları gevşetiyor. Buhar, gözeneklerden cildin derinliklerine kadar inerek cildin arınmasını, yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesini sağlıyor.

 

Aroma Banyosu

Aroma banyosu 40 derecelik ısısı ve aromatik kokularla zenginleşmiş buhar ile (okaliptus, çilek, vb) daha fazla ferahlık, tazelik ve keyif sunuyor.

Ayak Küvetleri

Hamam, sauna gibi sıcak uygulamalar ya da yoğun geçen bir gün sonrasında vücudunuzun yükünü çeken ayaklarınızı dinlendirmek için ayak küvetine 1 ölçü tuz ekleyerek 10 dakikalık bir dinlenme molası ile negatif elektrikten arınarak kaybettiğiniz mineralleri geri kazanabilirsiniz.

Kar Çeşmesi

Kar çeşmesi, sauna veya buhar banyosundan sonra metabolizmayı karla soğutmak için tasarlanmıştır. Kar çeşmesi tamamen doğaldır ve herhangi bir kimyasal madde içermez. Kar çeşmesi kullanımında  ilk önce kollar ve bacaklar sonra vücudun geri kalanı buzla ovulur, böylece kan dolaşımı devreye girer ve bağışıklık sistemi güçlendirilir. Bu işleme istenildiği kadar tekrar edilebilir.

Hakkımızda | Genel Bilgi | Kalite ve Çevre Politikası | Değerlendirme Anketi | Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız | İnsan KaynaklarıAndroid ve IOS Uygulamalarımız Yayında!

Android AppStore

Wyndham
Özdilek Holding